Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky pro nákup v tomto internetovém obchodě

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky  pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím  se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany  závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat  nonstop. Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí nákupního košíku,  telefonu, e-mailu, či písemně na naši adrese. Předmětem smlouvy je pouze  zboží uvedené v kupní smlouvě – objednávce. Zavazujeme se, že svým odběratelům  budeme dodávat jen zboží v perfektním stavu a v souladu se specifikacemi či  vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a  nařízením platným na území České republiky. Podmínkou pro naplnění platnosti  naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a  náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem  kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží.  K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky  prodávajícím.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem,  o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme  samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a  to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno a číslo objednávky. Můžete zrušit i jakoukoliv objednanou položku.

5) PLATBA A DOPRAVA

Způsob dopravy a platby zboží je možné vybrat v průběhu odesílání  objednávky.

Zboží zasíláme přepravní službou Toptrans, nebo Českou poštou a.s.  s doručením do druhého dne. Poštovné je při platbě  dobírkou 220 Kč a to paušálně bez ohledu na výši  objednávky. Platbu je možné provést převodem na níže uvedený účet a to s  použitím čísla Vaší objednávky jako variabilním symbolem.. Poštovné je při  platbě předem 120 Kč bez ohledu na výši objednávky.  Balné není účtováno.

 

Při zaslání na Slovensko je  poštovné účtované dle platných ceníků fa. Toptrans.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 1-4 dny, není-li uvedeno jinak. Dodací lhůta zboží  placeného převodem je prodloužena o dobu do připsání platby za zboží na účet. O  dni odeslání je zákazník informován e-mailovou zprávou.

7) REKLAMACE A ZÁRUKA

Případné reklamace vyřídíme k Vaší spokojenosti individuální dohodou s Vámi a  v souladu s platným právním řádem. Kupující je povinen zboží po jeho převzetí  prohlédnout tak, aby zjistil případné vady a poškození. Případné vady je  kupující povinen neprodleně hlásit naší firmě. Za vady vzniklé přepravcem  neručíme.

Vzhledem k tomu, že zboží je objednáváno prostředky komunikace na dálku, má zákazník právo objednané zboží do 14 dnů vrátit bez udání důvodu ( dleodstavce 6 novely Občanského zákoníku č. 367/2000 ). Zboží musí být zabaleno a vráceno v takovném stavu, aby bylo schopno dalšího prodeje.

Záruční doba na rostlinný materiál je dle par. 21 zákona 219/2003 Sb. 3 týdny.

  Záruka se nevztahuje na:

na poškození zboží samotným zákazníkem jak nedbalostí, nedodržením návodu a doporučení, nebo poškozením a zničení přírodními živly.

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci telefonicky, e-mailem, či písemně 2) zboží  zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu 3) do zásilky  uveďte důvod reklamace, vaši adresu 4) doklad o nabytí reklamovaného zboží v  našem obchodě

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího  vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou. V případě delších reklamací, Vás budeme  neprodleně informovat o stavu reklamace.

č.ú. 7066137001/5500  Raiffeisen Bank